Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa

Chodzieskie Forum Małżeństw
zaprasza na obchody
Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa

 


Już po raz piąty będziemy obchodzić w Chodzieży Tydzień Małżeństwa. Chodzieskie Forum Małżeństw to inicjatywa, jaka zrodziła się w ramach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa. Jest kontynuowana od 5 lat i corocznie skupia coraz szersze grono małżeństw i par – zachęcając je do wspólnego spędzania czasu w różnych formach aktywności. Z roku na rok coraz więcej miast w Polsce i na świecie angażuje się w obchody Tygodnia Małżeństwa. 


Zbliżający się Tydzień Małżeństwa jest okazją, aby połączyć nasze wspólne siły w tworzeniu przestrzeni do wzajemnej troski o małżeństwa poprzez ciągłe odkrywanie, inspirowanie do budowania satysfakcjonujących, pełnych zrozumienia relacji oraz trwałych i bliskich więzi małżonków. 


Pochodzimy z różnych miejsc i środowisk, mamy różną sytuację rodzinną, a także różne doświadczenia i obserwacje, a co za tym idzie, mamy różne przemyślenia dzięki czemu możemy wzajemnie się ubogacać. 


Zapraszamy na tegoroczne – jubileuszowe obchody! Proponujemy różnorodny program, w którym każdy odnajdzie coś inspirującego dla swojego związku. 


Patronat nad inicjatywą objął Burmistrz Miasta Chodzieży, Starostwo Powiatowe oraz Parafie: pw. św. Floriana i pw. Nawiedzenia NMP w Chodzieży. W współtworzenie tego Tygodnia aktywnie włączają się także różne instytucje, firmy a także osoby prywatne – wszyscy pragną wspierać promocję dobrej jakości relacji i więzi między mężem i żoną. 


Zapraszamy szczególnie w sobotę 8 lutego o godz. 18, do parafii pw. NNMP w Chodzieży na mszę św. w intencji małżeństw. Po mszy św. zapraszamy na spotkanie autorskie z Robertem Kościuszko. Pan Robert Kościuszko jest autorem wielu powieści dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas spotkania odpowie na pytania: Jak w ciekawy sposób przekazać wiarę i dobre wartości. Jak przedstawić młodym ludziom Boga, który jest „Stwórcą porywającej przygody”? Jak wytłumaczyć trudne zagadnienia wiary? W wielu wypadkach okazuje się, że trudne problemy mają całkiem proste rozwiązania.

Będzie możliwość zakupu książek z autografem i dedykacją autora oraz gier planszowych.  Zachęcamy do zapoznania się z programem całego Tygodnia Chodzieskiego Forum Małżeństw. Z pewnością każdy odnajdzie coś dla swojego związku.

Szczegóły na stronie Chodzieskiego Forum Małżeństw: http://www.chfm.com.pl lub Fb: Chodzieskie Forum Małżeństw

Plakat