Rodzicielstwo

„Miłość winna się opierać bardziej na czynach niż na słowach.
Miłość polega na obopólnym udzielaniu sobie tego, co się posiada”

Święty Ignacy Loyola

Strona przedstawia zagrożenia związane z nieodpowiednią edukacją seksualną oraz tzw. edukacją równościową. Zawiera ciekawe propozycje oraz inspiracje dla rodziców, nauczycieli i wychowawców, mogące pomóc we wspieraniu procesu wychowania w duchu chrześcijańskich wartości.

Chcemy Ci pokazać, że proste zabawy mają moc!
Chętnie podzielimy się z Tobą swoim doświadczeniem
i zaproponujemy zabawy, które przygotujesz z tego, co masz w domu. Chcemy Ci pokazać, że włączenie dziecka w codzienne czynności wpływa pozytywnie na jego rozwój i przede wszystkim daje Wam czas dla siebie. A czas wartościowy to ten, spędzony razem.

Walczymy o każdego młodego człowieka, jego rozwój, szczęście, dobre relacje szczególnie w kontekście zaawansowanych technologii, nadmiaru ekranów i prób ucieczki od problemów w zachowania ryzykowne, a coraz częściej w uzależnienia.
Angażujemy rodziców w życie ich dzieci, bo wierzymy, że tata i mama są najlepszymi przewodnikami i autorytetami dla dziecka.
Wspieramy nauczycieli, w realizowanej przez nich roli wychowawcy, opiekuna często osoby, do której młodzi jako pierwszej zwracają się o pomoc.

Jesteśmy rodzicami. I tworzymy portal dla rodziców. Chcemy, żeby to było miejsce pozyskiwania informacji, wymiany doświadczeń, rodzicielskich dyskusji, a szczególnie wspólnego działania, którego celem jest rzeczywiste dobro naszych dzieci. Jeśli jesteś rodzicem, jeśli jesteś mamą bądź tatą – to jest to portal dla Ciebie.