Peregrynacja relikwii Rodziny Ulmów



PEREGRYNACJA RELIKWII BŁOGOSŁAWIONEJ RODZINY ULMÓW

w Archidiecezji Gnieźnieńskiej 

9 – 16 grudnia 2023 

 

 

9 GRUDNIA

CHEŁMCE
15.00 – przywitanie relikwii; Koronka do Bożego Miłosierdzia; Msza święta

INOWROCŁAW, parafia pw. św. Józefa
17.30 – nabożeństwo oczekiwania
18.30 – Msza święta w intencji rodzin (bp Radosław Orchowicz) 
Całonocne czuwanie w kaplicy dla poszczególnych wspólnot i parafii oraz dyżur całonocny „Jerycho Różańcowe” 
20.00 – Domowy Kościół i małżeństwa
21.00 – Apel jasnogórski; adoracja dla wdów, wdowców i osób samotnych 
22.00 – Członkowie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
23.00 – Wspólnota Neokatechumenalna

10 GRUDNIA

00.00 – Wierni z parafii: Pieranie, św. Mikołaja; Chlewiska, św. Trójcy; Inowrocław, Imienia NMP  
1.00 – Wierni z parafii: Orłowo, św. Elżbiety; Inowrocław-Szymborze, Św. Antoniego; Inowrocław, Świętego Ducha 
2.00 – Wierni z parafii: Inowrocław-Mątwy, Opatrzności Bożej; Inowrocław, św. Barbary i św. Maurycego; Inowrocław, Św. Krzyża 
3.00 – Wierni z parafii: Markowice, Nawiedzenia NMP; Inowrocław, Chrystusa Miłosiernego 
4.00 – Wierni z parafii: Ludzisko, św. Mikołaja; Inowrocław, św. Królowej Jadwigi 
5.00 – Wierni z parafii: Kościelec, św. Małgorzaty; Góra, Świętej Trójcy; Inowrocław, św. Mikołaja (fara)
6.00 – Wierni z parafii: Inowrocław, Zwiastowania NMP; Inowrocław, św. Józefa
7.30 – Msza święta
9.30 – Msza święta za parafian
11.00 – Msza dla dzieci pierwszokomunijnych
12.15 – Msza święta
14.00 – Adoracja – kuracjusze inowrocławskich sanatoriów
15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i przekazanie relikwii do kolejnej parafii

STRZELNO, parafia pw. Świętej Trójcy
16.00 – przywitanie relikwii na Placu św. Wojciecha, wprowadzenie relikwii do kościoła, nabożeństwo powitania
17.00 – indywidualne czuwanie
18.00 – Msza święta w intencji młodzieży 
19.30 – czuwanie: rolników, sadowników, Kół Gospodyń Wiejskich 
20.30 – czuwanie Żywego Różańca 
21.00 – Apel jasnogórski i możliwość indywidualnego czuwania 
23.00 – czuwanie małżeństw i par niesakramentalnych 

11 GRUDNIA

6.00 – Jutrznia w intencji powołań i kapłanów 
6.30 – czuwanie Żywego Różańca 
7.00 – Msza święta w intencji Służb Mundurowych 
8.00 – czuwanie trzecioklasistów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu pokuty i Eucharystii 
9.00-11.00 – czuwanie dekanalne

  • 9.00 – parafia Strzelno i Wronowy – modlitwa w intencji pokoju w Ziemi Świętej
  • 9.30 – parafia Rechta i Stodoły – modlitwa za kobiety i matki 
  • 10.00 – parafia Rzadkwin i Strzelne – modlitwa za mężczyzn i ojców 
  • 10.30 – parafia Ostrowo i Wójcin – modlitwa za pracujących na roli 
  • 11.00 – parafia Kwieciszewo i Siedlimowo (Jeziora Wielkie) – modlitwa za przygotowujących się do małżeństwa  

12.00 – Msza święta koncelebrowana w intencji rodzin
13.00 – nabożeństwo pożegnania, procesja na Rynek, przekazanie relikwii do kolejnej parafii

BARCIN, parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego

14.50 – przywitanie relikwii
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego z udziałem osób starszych
16.00 – spotkanie dzieci ze swoimi błogosławionymi rówieśnikami
16.30 – modlitwa w ciszy
17.00 – Msza święta z udziałem zuchów, harcerzy i instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego z 20 hufców województwa kujawsko–pomorskiego
18.00 – Różaniec 
18.30 – Msza święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich oraz modlitwa uwielbieniowa dla małżeństw i rodzin 
20.30 – przekazanie relikwii do kolejnej parafii

ŻNIN, parafia pw. NMP Królowej Polski
20.00 – Msza święta oczekiwania dla rodzin; powitanie relikwii; błogosławieństwo rodzin; adoracja do godz. 22.00
ŻNIN – parafia pw. Św. Floriana
22.00-5.30 – adoracja w kaplicy Sióstr Służebniczek NMP

12 GRUDNIA

6.00 – Msza święta
7.00 – Msza święta
ŻNIN – parafia pw. NMP Królowej Polski
8.15 – Adoracja
9.00 – Msza święta z udziałem dzieci i młodzieży
ŻNIN – parafia pw. św. Marcina
10.00 – Adoracja
11.00 – Msza święta i przekazanie relikwii do kolejnej parafii 

WĄGROWIEC, parafia pw. św. Wojciecha
14.45 – powitanie relikwii w kościele
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 – Droga Krzyżowa z Ulmami
16.15 – Odwiedziny relikwii w Hospicjum Miłosiernego Samarytanina
17.15 – Różaniec w intencji rodzin
18.00 – Msza święta /Roraty/- zapraszamy dzieci i młodzież
20.00 – Msza święta w intencji małżeństw z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich /zapraszamy wszystkich kapłanów z Rejonu wągrowieckiego wraz ze swymi parafianami/
21.00 – Apel Jasnogórski
21.30 – Adoracja prowadzona przez członków wspólnot duszpasterskich
22.30 – Całonocna adoracja osobista w Kaplicy Wieczystej Adoracji

13 GRUDNIA

6.45 – Msza święta /Roraty/
9.00 – Różaniec w intencjach złożonych przez wiernych przy obrazie bł. Ulmów
10.00 – Msza święta w intencji seniorów i chorych
12.00 – Anioł Pański i pożegnanie relikwii bł. Rodziny Ulmów

MIEŚCISKO
12.30 – powitanie relikwii
15.00 – Msza święta w intencji rodzin naszej parafii
16.00 – pożegnanie relikwii

WRZEŚNIA, parafia pw. św. Królowej Jadwigi
18.00 – Msza święta z wprowadzeniem relikwii 
20.00 – Różaniec 
21.00 – Apel Jasnogórski 
22.00 do 6.00 – czuwanie indywidualne (w kaplicy bł. Prymasa Wyszyńskiego) 

14 GRUDNIA

8.30 – Msza święta i przekazanie relikwii do kolejnej parafii 

SŁUPCA, parafia pw. św. Wawrzyńca
12.00 – Wprowadzenie relikwii i Msza święta w intencji rodzin 
13.00 – Czuwanie przy relikwiach 
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego 
17.30 – Różaniec w intencji wszystkich małżeństw  
18.00 – Msza święta i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich 
19.00 – Czuwanie przy relikwiach
20.00 – Zakończenie peregrynacji i przekazanie relikwii do kolejnej parafii

WITKOWO
20.50 – powitanie relikwii na Starym Rynku, przejście do kościoła
21.00 – Apel Jasnogórski
21.15 – Msza święta w intencji małżeństw i rodzin, koncelebrowana przez wszystkich kapłanów dekanatu witkowskiego
22.00 – Różaniec z Ulmami (cztery części różańca z rozważaniami o Rodzinie Ulmów, prowadzony przez poszczególne grupy parafialne)
00.00 – Msza święta w intencji małżeństw przeżywających trudności
1.00 – czuwanie w ciszy (kościół będzie otwarty całą noc)
8.00 – Msza święta w intencji dzieci
9.00 – pożegnanie relikwii przekazanie do Domu Księzy Seniorów 

15 GRUDNIA

GNIEZNO
Dom Księży Seniorów (ul. Chociszewskiego 4) 
11:00 – Msza święta w intencji małżeństw
13:00 – Różaniec
Franciszkanie (ul. Franciszkańska 12)
14:30 – Przybycie relikwii
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego; czas adoracji i czuwania przy relikwiach 
16.30 – Nabożeństwo Różańcowe – w intencji narzeczonych, małżeństw i rodzin
18:00 – Msza święta i zawierzenie rodzin z Gniezna wstawiennictwu bł. Rodziny Ulmów
Karmelitanki (ul. Cienista 2)
21:00-7:30 – Modlitwa w intencji rodzin i nocne czuwanie dla wszystkich chętnych
7:30 – Msza święta w intencji rodziców oczekujących narodzin dziecka

16 GRUDNIA

GNIEZNO
Centrum Edukacyjno-Formacyjne
8.30 – Modlitwa przy relikwiach 
Katedra
10.00 – Czuwanie przy relikwiach z udziałem doradców życia rodzinnego 
12.00 – Msza święta pod przewodnictwem abp. Wojciecha Polaka na zakończenie peregrynacji; modlitwa w intencji rodzin oraz wspólnot małżeńskich i rodzinnych AG; przekazanie relikwii do archidiecezji poznańskiej


Pieśń do Rodziny Ulmów